- Q&Q

Цена
€40 39 / 79 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Дамски аналогов часовник Q&Q Superior - S27A-001VY
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Стъкло изработено от минерал кристал
Седефен аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 32.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.50 мм.
Дъжлина на верижката: 163.00 мм.
Тегло: 66 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Стъкло изработено от минерал кристал
Седефен аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 32.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.50 мм.
Дъжлина на верижката: 163.00 мм.
Тегло: 66 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски аналогов часовник Q&Q Superior - S27A-001VY
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Стъкло изработено от минерал кристал
Седефен аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 32.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.50 мм.
Дъжлина на верижката: 163.00 мм.
Тегло: 66 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Стъкло изработено от минерал кристал
Седефен аналогов циферблат
Корпус от неръждаема стомана
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 32.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.50 мм.
Дъжлина на верижката: 163.00 мм.
Тегло: 66 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метал |
| Материал на каишката | Кожа |
| Диаметър на корпуса (mm) | 30 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 8 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски аналогов часовник Q&Q Superior – S27A-001VY
Открийте вечната елегантност с дамския аналогов часовник Q&Q Superior S27A-001VY. Този надежден часовник съчетава класически дизайн с прецизен кварцов механизъм, което го прави идеалният аксесоар за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Елегантен кръгъл корпус с чист циферблат, подходящ за всеки повод.
- Надежден кварцов механизъм — Точно отмерване на времето с минимална поддръжка.
- Издръжлива конструкция — Минерално стъкло и метален корпус осигуряват дълготрайна защита.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Материал на корпуса | Метал |
| Диаметър на корпуса | 30 мм |
| Дебелина на корпуса | 8 мм |
| Материал на каишката | Кожа |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Дамски аналогов часовник Q&Q Superior
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






